Arayüz stratejik kalite ve çevre yönetim , iç denetim ve uygulama amaçlı eğitim ve destek sağlar. Bizim eğitmenler nitelikli ve hem iş hem de üniversite eğitimi konusunda deneyimli ve Arayüz Liderlik ve Yönetim geliştirme ödülü sağlayıcısının Enstitüsü vardır. Verdiğimiz ana eğitim hizmetleri şunlardır:

  • Çevresel Stratejik ve kalite yönetimi. Bu eğitim programları üst düzey yöneticiler için tasarlanmış, önemli karar vericileri ve yöneticileri kalite ve çevre yönetim sistemlerinin uygulanmasında gelen örgütsel sonuçları incelemek ve organizasyon için yararları maksimize etmek en iyi nasıl tespit.
  • İç denetçi eğitimi. ISO 9001 ve 14001 Hem iç denetimler gerçekleştirilmiştir gerektirir. Pek çok kurum için etkin ve titizlikle iç denetimleri yürütmek için nasıl 1 veya 2 personeli eğitmek için yararlıdır. Bu, tipik olarak organizasyonun boyutuna bağlı olarak, bir 0.5-1 gün sahasıdır.
  • ISO uygulama ve bakım Personel eğitimi. Bir şirket ISO belgeli olduğunda biz genelde sistem anlamına gelir ve etkili çalışıyor ve faydaları organizasyon sağlayarak, ne gerektirir personel açıklamak için, bu ders çalıştırın. Bu genellikle yarım gün derstir.
  • Bir kuruluşun sürekli başarısı için yönetim. Yanı sıra ISO 9001, ISO 9004 da var – işinizi geliştirmek için ISO 9001 nasıl kullanılacağı hakkında bir rehberlik standart. Biz şirket veya kuruluşun başarılı ve gelişmesi için ISO 9001 nasıl kullanılacağı ile ilgili üst düzey yöneticiler için bir yarım gün ders çalıştırın.
  • Terzi eğitim ve iş yönetimi, kalite ve çevre yönetimi, iş stratejisi ve planlama konularını ele desteği yaptı.
  • Stratejik Proje Yönetimi. Biz bir ILM Geliştirme Ödülü olarak akredite sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir 1-2 gün ders sunuyoruz.