iso belgesi

 

ISO belgesi almak artık çok kolay!

Firmanız için ISO belgesi mi almak istiyorsunuz? ISO 9001 belgesini nasıl alabileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Veya firmanız için en ideal iso standardını mı öğrenmek istiyorsunuz?

Iso belgeleri ve çeşitli iso standartları hakkında merak ettiğiniz herşeyi ve firmanız için en uygun iso belgesini nasıl elde edebileceğiniz konusunda ayrıntılı bilgi için telefonla veya online başvuru formumunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

ISO sertifikasyon süreci pek çok firma için sıkıntılı bir dönem anlamına gelir çünkü standartların firmanın gerekliliklerine uygun ve eksiksiz bir şekilde hayata geçirilmesi iso standartlarını uygulama konusunda tecrübe sahibi olmayan kişiler için oldukça yorucu bir süreçtir. Başarısızlıkla sonuçlanan her iso denetimi firma için hem zaman kaybı hem de ek mali yükümlülükler demektir. Bu süreci en hızlı ve kolay şekilde atlatmanız için bir iso uzmanına ihtiyaç duyarsınız.

İşte biz de burada devreye giriyoruz. ISO standartları konusunda derin bilgi birikimi ve tecrübemizle ihtiyaç duyduğunuz kalite yönetim sistemini firmanıza uygulayarak iso belgenizi zahmetsizce elde etmenizi sağlıyoruz. Zaman geçirmeden bizimle bağlantı kurun!

Iso belgesi almak için öncelikle firmanız için hangi iso standartlarının uygun olduğunu belirlemeniz ve bu belgeyi almak için gereken kalite yönetim sistemini firmanıza uygulamanız gerekir. ISO 9001 belgesi genellikle geniş bir yelpazede hizmet veren veya üretim yapan sektörler için tercih edilen standart olsa da farklı sektörler için başka spesifik iso standartları da mevcuttur. Danışmanlarımızla sizin için en uygun iso belgesini belirledikten sonra bu standartların gerektirdiği kalite yönetim sistemi firmanızın üretim/hizmet süreçlerine uygulanır. İş yeriniz iso standartlarına tamamen vakıf olduğunda ve gerekli dokümantasyon hazırlandıktan sonra bağımsız iso denetçisi tarafından denetime tabi olursunuz ve iso belgenizi almaya hak kazanırsınız.