Alıntı: standartlaştırılmış bir veri giriş formu temelinde biz ISO 9001 sertifikası bireysel soruşturma sözleşme teklif yaratacaktır.

Belgelendirme için başvuru: imzalanan sözleşme teklif döndükten sonra, müşteri indir alanı için erişim verilerini alırsınız. Daha fazla bilgi ve sertifikasyon (ISO 9001) en son uygulama indirebilirsiniz. Belgelendirme ve kalite el kitabı için uygulama bizimle planlanan denetim tarihinden önce 4-6 hafta alınan olmalıdır.

Denetim Planlaması: belgelendirme ve kalite el kitabı için uygulama aldıktan sonra biz ISO 9001 sertifikasyon süreci ile bir denetçi veya denetçi kiralamak. Denetçi ve denetçi doğru bir denetim randevu, sizinle temas halinde olması ve bir takvim oluşturulmuş olacaktır.

Belge incelemesi: Birincisi, sertifikasyon yeteneği için kalite belgeleri kontrol. En az 2 hafta planlanan denetim tarihinden önce denetim belgelerine ilişkin bir rapor alırsınız. Nihai bulguları düzeldi, ISO 9001 belgelendirme denetimi sitesi üzerinde gerçekleştirilmiştir.

Belgelendirme Denetimi: Denetim 2 aşamaya ayrılır. 1’de Sahne yerel merkezi denetçi veya denetçi sertifikasyon yeteneğini denetler. Bu teyit edilecektir Can, bireysel görüşmeler önceden oluşturulan planı denetim çerçevesinde yapılacaktır.

Denetim Raporu: ISO 9001 denetimi sonucunda, sizin denetçi veya denetçi sertifikasyon sürecinin tüm ana noktalarını özetleyen bir rapor alacaksınız. Ayrıca herhangi bulguları kaydedildi, sertifika verilmeden önce gidermek için gerekebilir.

Sertifikasyon Komitesi: Herhangi bulgular tamamen düzeldi musunuz, ileri denetçi veya denetçi CERTQUA yılında Sertifikasyon Komitesi için tüm belgeleri devam ediyor. Bu son sertifikasyon kararını verir.

Sertifikanın Sayı: Zertifizierungssausschuss sertifikasyon süreci onaylar, sen başarılı ISO 9001 sertifikası ve kuruluşunuz için medya reklam hangi ile CERTQUA resmi mührü hakkında bir sertifika verilecektir.

Gözetim denetimleri: İlk sertifikasyon gözetim denetimleri gerçekleştirilmektedir bir yıl sonra. 1. Gözetim denetim Erstzertifzierung son gününden sonra 12 ay devam edilmesi gerekir. Aşağıdaki gözetim denetimleri, daha sonraki bir tarihte (3 ay içinde) geri denetim izi erteleme seçeneği var.

Yeniden sertifikasyon: Yaklaşık. 4 ay sertifika süresi sona ermeden, birlikte gerçek bir sözleşme teklif oluşturmak için sizinle irtibata geçecektir.

Bu gereksinimleri başarılı bir şekilde uygulanması konusunda yardımcı olmak için, DIN EN ISO 9001 uygulanması konusunda düzenli seminerler sunuyoruz.